top of page

Massaažis kasutatakse erinevaid võtteid leebetest kuni tugevateni. Eesmärgiks on parandada lihaskonna toonust ja keha funktsioneerimisvõimet.

Mõjud: Rahustav või ergutav kesknärvisüsteemi, kiirendab vere- ja lümfiringet, toniseerib nahka, parandab lihaste ainevahetust, taastab lühenenud lihaste pikkuse, parandab liigeste liikuvust, intensiivistab ainevahetust, tekitab nii vaimse, emotsionaalse kui ka füüsilise heaolutunde.
Näidustused: stress, väsimus, peavalud, lihaste ja liigeste probleemid, rühivead, vereringe häired, immuunsüsteemi nõrkus jpt terviseprobleemid.

MASSAAŽ ÜRITUSTEL

Üllatav ja meeldejääv külalistele. Tõstab meeleolu ja loob vabanemise tunde. Inimene istub toolil. Masseeritakse läbi riiete ülaselga, turja ja kaela, lisaks venitused. Massaaži aeg kuni 10 minutit ühele inimesele, vajadusel pikemalt.

LÜMFIMASSAAŽ

Massaaž on asendamatu trauma- ja operatsioonijärgsete tursete korral. Võtted on aeglased, leebed ja kehapindmised, mõjutamaks lümfisõlmi ja lümfisüsteemi.

Näidustused: trauma- ja operatsioonijärgsed tursed ,reumaatilised haigused, reumatoidartriit, kroonilised lümfi äravoolu häired, lipidoos, lipoödeemid, migreen, näo ja silmade piirkonna tursed, rosaatsea, rasedusaegsed tursed, vinnitõbi, immuunsüsteemi tugevdamine, stressi vähendamine, armide vähendamine.

TSELLULIIDI MASSAAŽ

Tselluliidi massaažis kasutatakse tugevaid klassikalise massaaži võtteid ja abivahendina suurt kuppu. Tulemused on massaažil head, kesk- ja vanemaealistel kulub tulemuste ilmnemiseks mõned seansid enam.

HELIMASSAAŽ

Vabastav ja taastav helimassaaž. Näidustused: kõik stress- ja pingeseisundid. Sihtsuunitlus on vähendada pinget emotsionaalsel ja füüsilisel tasandil mistahes olukorraga seoses, tekitada lõdvestus ning aidata isiksusel mobiliseerida end uuesti tööks ja tegevusteks. Sobib neile, kes vaimse töö asemel enam soovivad puhkuse ja taastumise efekti. Samas, natuke tööd peab tegema, et suunata energiat soovitud suunas. Massaaži omapäraks on helide lõdvestav ja kosutav mõju nii kehale kui psüühikale. Helidega mõjutatakse akupunktuurpunkte ja keha energeetikat. Kestab 1 h.

Lisa

Massaaž sobib neile, kes on üleväsinud ja pinges; neile, kes soovivad kohe tunda kosutuse ning parema enesetunde efekti; neile, kel on valud (nt. migreen, peavalu, lihasvalu, närvivalu jmt.) ning kellele massaaži teha ei saa.

KOMPLEKSMASSAAŽ

Massaaž on häid tulemusi üles näidanud krooniliste valude ja põletikuliste protsesside vaigistamisel ning toimib taoliselt juba esimesest seansist.

Seanss koosneb PEAT tehnikast (10-15 min), helihargimassaažist meridiaanide blokeeringute vabastamiseks (10-15 min) ja klassikalisest massaažist. Seansi kestus- 1h.

Lisa

Massaaži komponendid:

hingamistehnika, mis pakub vabamat tunnet probleemsele kehapiirkonnale.

Helimassaaž harmoniseerib keha energeetikat- korrastab meridiaane ja vaigistab probleemse kehapiirkonna valulikkust.

Massaaž lõdvestab lihaspingeid.

TAI MASSAAŽ

Tehakse läbi riiete. Ida massaažidele omaselt kehale mõjutab lisaks ka inimese vaimset poolust. Massaažielementideks on rahulik ja aeglane vajutustehnika, hingamistehnika ja venitused.

Näidustused: füüsilisest koormusest või vähesest liikumisest “kange” keha, stress, väsimus, liigeste ja liikumisfunktsiooni probleemid.
Mõjud: taastab meelerahu, loob heaolutunde, vähendab ja ennetab stressi, parandab liigeste liikuvust, parandab ja kiirendab ainevahetust, toniseerib immuunsüsteemi.

TSOONIMASSAAŽ

Seda massaažiliiki kasutan kõige enam sel juhul, kui inimene kaebab valusid, kui otseselt kehale massaaži teha ei saa.

Massaaž sobib valude vaigistamiseks, vaigistab põletikke ning stimuleerib piirkonda/organit/organsüsteemi tervenema. Seda massaaži saab kasutada alati siis, kui vastavat piirkonda kehal ei ole soovitav ( ei ole võimalik- nt.hingamisteed) või ei saa masseerida.

Please reload

bottom of page