top of page

   UUENDUSLIKUD MASSAAŽIVÕTTED/KEHA NOORENDAMINE JA TAASTAMINE

 

 

 

 

Osalejate registreerimine uuele üritusele

 • Üritus toimub (uus kuupäev on veel määramata) algusega kell 12.00 ning kestab mõlemal päeval 7-8 tundi.

 • Maksumus- 170.- eurot.  

 • Osalemise soovist teatage meiliaadressile- lydia.adone@hotmail.com

Üritusest saate lugeda, kui kerite lehte allapoole.

******************

Kursus kestab mõlemal päeval 7-8 h koos pausidega.

Võtke kaasa matt ja vahendid konspekteerimiseks, vajalikud näidismaterjalid saate kohapeal.

Üritus toimub Tondi Ärikeskuses (Pärnu mnt 142, tasuta parkimine maja juures). Majja sisenege uksest, mis asub rohelise vannitoapoe vastas. Mööduge valvurist, sõitke liftiga 7-ndale korrusele ning koridori lõpus ongi ürituse ruum.

***************

ÜRITUSE SISU

Antud võtted enda aitamiseks on uuenduslikud, nendega on võimalik tutvuda ainult kursusel. Võtted teeb erilisteks ja efektiivseteks teie oskus endale häälestuda ja oskus oma keha uut moodi käsitleda.

***  Kõiki kursusel õpetatavaid võtteid saate kasutada ise iseenda jaoks ning soovi korral ka lähedaste aitamiseks.

***  Kursusel näitan võtteid, mis ületavad oma efektiivsuselt lihaste ja liigeste mistahes massaaži mitmeid kordi. Näitan, kuidas lõdvestada enda lihaseid ning kuidas vabastada valutavaid kehakondi (liigeseid ja lihaseid) valust.

***   Õpetan seda, kuidas vabastada oma keha jäikusest. Antud võte puudutab keha kõiki piirkondi  − lihas- ja liigesjäikusest vabanemisel ei kuluta keha enam jõudu lihaskanguste ületamiseks ning keha liikumine saab jälle olema noorem ja vabam. Võtte tarvis kasutate vahendit ning teete mõnede tundidega ära töö, mille jaoks massööril kuluks aastaid, hoiate oma raha kokku.

***  Näitan, kuidas teie enda mõtteline keskendumine võib teie kehale olla niivõrd soodne, et muudab teie keha elastsemaks ning seda ilma ühegi võtteta (vt allpool olevaid fotosid).

***  Tutvustan teile Park Jae Woo su jok massaaži ja näitan, kuidas saate oma keha aidata käe- ja jalalabade kaudu.

***  Juba õppimise käigus muutub keha paremaks!

***************************************************************************

Mõned fotod osalejate töötulemustest kursusel

 • Kursusel õpite iseendale keskendumisega tervendama oma keha. Ja tulemust näete juba 10 minuti pärast! 

 • Osalejad mõjutasid keskendumisega oma pöidlapadjandit. Pildil pole seda näha, kuid pöial liigub nüüd vabamalt ning kui tegemist oleks olnud valulikkusega, siis oleks ka seda vähem. Kehaosa võib suuruselt märgatavalt väheneda, kui lihaspinged ja jäikused vabanevad. Sellele on küllaldaselt tõestusi, kui uurite pilte keha taastava teraapia pildigaleriis.

Te saate end registreerida kursuse kutse jaoks. Märkige märksõnaks `üritus ja kui kuupäevad on teada, saadan teile teate.

 • Keha siseorganite töö paremaks muutumist ei ole fotol võimalik näidata, kuid loogiline on oletada, et kui teie positiivne keskendumine muudab paremaks keha sitkemaid osasid (liigeste kõõluseid), siis niisama mõjusalt saavad abi ka teie siseorganid. Nii et keha noorenemine ei olegi mitte ainult võtted või fantastilisi võimeid nõudev ilming. Oma mõttejõu suunamise ning kasutamisega saavad hakkama kõik inimesed.

 • Sellel fotol on näha protsessi tulemust, kui hüppeliigest mõjutati keskendumisega (10 minutit). Uuel fotol on näha, et hüppeliiges on saledam ning laba paindub rohkem. Kui hüppeliigeses oleks olnud valu, siis pärast mõjutamist olnuks olukord parem.

 • Õpite kasutama väga lihtsat vahendit oma kehal sedasi, et saavutate lihasjäikuste ja liigespiiratuste vabastamise kümne kuni mõnekümne minutiga. Sellist tulemust nii lühikese aja jooksul välispidiste traditsioonilise meetoditega ei olegi võimalik saavutada. Samasugusel moel saate aidata ka kaaslast.

 • Siin on näide vahendiga töötamisest (10 min). Uuel fotol on näha, et ranne on saledam (võrrelge randme suuruse suhet käelabaga) ja käelaba painduvus on suurem.

 • Varasema kursuse osavõtjad olid korduvalt hämmingus, öeldes “Uskumatu!” Nii see on. Ea vaevused võite järk-järgult selja taha jätta. Kui teete järjepidevalt tööd, siis mõne aja pärast võite öelda, et teie keha muutub teie jaoks järjest meeldivamaks. Ja kõike ülalväljendatut silmas pidades ei ole raske mõista, et TERVENDATE ENNAST TÕEPOOLEST! Teil on konkreetsed võtted, konkreetsed tehnikad, mis annavad alati käegakatsutavaid häid tulemusi ning te saate neid kasutada uuesti ja uuesti seni, kuni soovitud tulemus on käes.

OSALEJATE MULJED

 •   Venno:

 • käisin pr. Lydia üritusel, kus ta tutvustas, kuidas saab ise oma keha eest hoolitseda ja seda tervendada. Need unikaalsed “nipid” töötasid uskumatult kohe meie silmade all. Suured tänud pr. Lydiale, et ta on võtnud vaevaks teha selliseid valgustavaid üritusi, kus saab selgeks, kuidas  iseennast ja lähedasi aidata. Ka see on hea, et saime kaasa materjali. Kui midagi ununeb, saab järgi vaadata

 • Jasmine:

 • ….Ma olen tohutut abi saanud. Mul ei jätku sõnu,et seda väljendada..
  Sain teada palju endast- kes ma olen ,et eksimusi pole olemas, on ainult areng.
  Oskan nüüd end ise, peale 2 päeva eneseabi õppimist, aidata.
  Poleks iial arvanud, et me kõik saame ideaalselt hakkama. Peab ainult ennast usaldama,tahtma end aidata.
  Vajame esialgu ainult juhendamist, et teada,kus vajalikud punktid on.
  Selleks teeb Lydia kursusi. Need on fantastilised. Minge järgmisele kursusele JA TE EI JÕUA END ÄRA KIITA SELLE EEST, MIDA TE ENDAST TEADA SAATE JA MISSUGUST TOHUTUT ABI SAATE. SEE ON NII POSITIIVNE. ….

 • Anni:

 • Lydia eneseabi tervendav kursus oli väga õpetlik. Sain palju kasulikke nõuandeid, kuidas ise lihaspingeid kõrvaldada. Kõige üllatavam positiivne kogemus oli see, et sain ainult oma vaate ja keskendumisega sõbranna jalalt lihaspinge ära nii, et jalg läks hulga peenemaks ning laba hakkas liikuma vabamalt. Kellel on vähegi huvi enese ja lähedaste aitamise vastu, soovitan kindlasti Lydia kursusele minna. Te ei kahetse!

bottom of page