top of page

ABRAHAM JA KÜLGETÕMBESEADUS

Eesti keeles on ilmunud kolm Abrahami õpetuste raamatut Esther ja Jerry Hiks`ilt.

"Rahva Raamatu" sisukirjeldused on väga head.

Mul jääb vaid lisada, et raamatutes olev info külgetõmbeseadusest, allikast ning inimese võimest luua oma elu on reaalselt kõikehõlmav, on parim.

*************************************************************************************

Raamatu kirjeldus on võetud lingilt-KÜLGETÕMBE SEADUS

„Külgetõmbe seadus“ räägib Abrahami õpetuste mõjuvatest põhitõdedest. Selle raamatu lehekülgedel näidatakse, kuidas kõik – nii soovitud kui ka soovimatud asjad – toob sinu juurde universumi kõige võimsam seadus: külgetõmbe seadus (kõik sarnased tõmbuvad). Tõenäoliselt oled kuulnud ütlusi „Sarnane tõmbab sarnast”, „Linnud lendavad parves”. Kuigi mõned ajaloo suurimad õpetajad on külgetõmbe seadust põgusalt kajastanud, pole seda kunagi varem kirjeldatud nii selgete ja praktiliste terminitega, kui seda teevad selle menuki autorid Esther ja Jerry Hicks.

Siin kuuled sa kõikjal olevatest, universumit valitsevatest seadustest ja näed, kuidas neid enda heaks tööle rakendada. Raamat aitab leida rõõmu, teha ja omada kõike, mida vähegi soovid.


********************************************************************************************

Raamatu kirjeldus on võetud lingilt_RAHA JA KÜLGETÕMBESEADUS

Paljud inimesed on vaadanud filmi või lugenud raamatut „Saladus” ning tänu sellele usuvad, et tarvitseb vaid universumilt küsida ükskõik millist materiaalset hüve, kui külgetõmbeseadus toimetab selle otsemaid pärale. Loomulikult pole see nii lihtne. Kui soovid end ümbritsevat maailma muuta, on vaja esmalt muuta oma mõtteviisi. Siinses erakordses raamatus kergitavad Esther ja Jerry Hicks saladuseloori, mis ümbritseb külgetõmbeseadust. Nad seletavad selgelt ja lihtsalt, kuidas koondada oma energia jõukuse saavutamise suunas.

Kuidas luua enda ümber küllust?

* Keskendu asjadele, mida sa elult soovid, mitte asjadele, mida sul pole.

* Näe end rikka, mitte vaesena.

* Kujutle end kasutamas soovitud eset või elamas soovitud elu – näe ennast vaimusilmas unistuste majas lõbutsemas või ihaldatavas uhkes autos ringi tiirutamas.

Abrahami õpetused selgitavad, mida jõukus endast tegelikult kujutab. Maailmas on igaühe jaoks kõike piisavalt. Nipp on selles, et nagu te seda kõike näete ja soovite, nii te seda enda juurde tõmbategi. Teadvustage, et teil on võime ligi tõmmata, mida iganes ihaldate. Kinnitage enesele, et raha tuleb teie juurde kergesti, ning teile jagub küllust ja jõukust.

Raamatu autorid Esther ja Jerry Hicks on koostanud Abraham-Hicksi tipptasemel õpetused sellest, kuidas lubada oma loomulikul heaolu­seisundil avalduda. Korraldades avatud seminare USA linnades, on nad seni avaldanud üle 700 Abraham-Hicksi raamatu, kasseti, CD, video ja DVD.

**************************************************************************************

Raamatu kirjeldus on võetud lingilt-
KEERIS. SUHTED JA KÜLGETÕMBESEADUS

Abrahami õpetustel põhinev raamat Esther ja Jerry Hicksilt aitab mõista kõiki teie praeguseid ja kunagi kogetud suhteid. See raamat toob päevavalgele ebameeldivate suhete keskmeks olevad müüdid ja juhatab teid selge arusaamani sellest, et võimas ja loov keeris kogub kokku just sellised suhted, mida olete ise soovinud.

Abraham näitab, kuidas siseneda keerisesse, kus kohtate kõike ja kõiki, mida ja keda olete otsinud.

Abraham ütleb:“Soovime teil aidata lahendada võimatuna näivate suhete saladusi, jõuda selgusele, kuidas saab rõõmsalt jagada Maad miljardite teiste inimestega, taasavastada teie erinevuste võlu ja – mis peamine – taasluua kõikidest suhetest tähtsaim: suhe igavese vaimse allikaga, kes te tegelikult oletegi.

Soovime, et hindaksite kõrgemalt oma planeeti, oma keha, perekonda, sõpru, vaenlasi, valitsust, kehtivaid süsteeme, toitu, rahalist seisu, loomi, tööd, mängu, eesmärki, allikat, hinge, minevikku, olevikku ja tulevikku...“

Autorid Esther ja Jerry Hicks on koostanud Abraham-Hicksi tipptasemel õpetused sellest, kuidas lubada avalduda oma loomulikul heaoluseisundil.


138 views0 comments

コメント


bottom of page