top of page

Regressiooniseanss Steve Rotheri pöördlaine teraapia järgi (26.08)


(S.Rother- eesti keeles ilmunud raamatu "Vaimne psühholoogia" autor) Tulemusena valdab inimest parem või rõõmsam enesetunne, tekib vabanenud, tervenenud või muutunud isiksus, kergem olek.

Meie mõtted, tunded, emotsionaalsed reaktsioonid ja see, kuidas käitume- nendest ei ole midagi kehale ja olemusele lähemat. Meie tunded ja reaktsioonid mõjutavad meid enim.Nende muutmiseks peab harilikult kõvasti vaeva nägema ja enamasti ei saabu tulemused kiirelt.

Möödaniku muutmise võlu seisneb selles, et head sisemised muutused võivad toimuda hetkega või mõne aja pärast. Need võivad samuti saabuda väga vabastavalt, rõõmsalt ja kergelt.Muidugi on probleeme, millega peab rohkem vaeva nägema. Isegi kui te ei saavuta ühe seansiga soovitud vabanemist, siis olete teadmise võrra rikkam - teil on teadmine, mis võib teid aidata.

Seanss kestab kuni 4 h.

1-1,5 tundi töötame eesmärgiga - loome positiivse pildi sellest, missugused olla soovime.

1,5 h kestab regressioon ise.

1 h analüüsime kogemusi.

Pöördlaine teraapia ei ole tavaline regressioon. Teraapia on ette nähtud käitumismustrite muutmiseks ja emotsionaalseks tervenduseks. Positiivseid tulemusi saavutatakse sellega, et nähtud/kogetud möödaniku stressirohke sündmus muudetakse ümber positiivseks.

(Seansist täpsemalt saate lugeda kodulehelt_-

(Positiivse eesmärgi loomisega võite alustada kohe, juhendi leiate lingilt-

Tagasiminek möödunud eludesse ei toimu hüpnoosi läbi, te kulgete kauge sündmuse juurde täielikus teadvelolekus. Peaaegu kõik regressiooni kogenud inimesed ütlevad, et see on väga põnev. Nii see ongi!

Stressi vabastamine möödanikust (alateadvusest) annab energiat , ärksust ning vabadust praegusesse hetke.On vähe teraapiad, mis lubavad vabanemisi sedavõrd lihtsalt ja mõjusalt.

Töötan Steve Rotheri teraapiaga 2009. aastast. Seda teraapiat on lubatud muuta, kohandasin selle antud ürituse jaoks grupiteraapiaks.Kunagi olin regressioonide vastu - arvasin, et tänapäev on piisav selleks, et näha muutmist vajavat.Ometi sellest ei piisanud. Alateadvuse sügavusest tuleb esile palju impulsse ja kogemusi, millel pole mingit seost tänapäevaga ja nendest arusaamiseks tekib loomulik ja loogiline küsimus - mis minu eludes on küll toimunud sellist, mis nüüd ka veel rahu ei anna. Teadmine ise on juba pool võitu. Tekib tõdemus: "Ah, see oli kunagi, nüüd seda enam pole…" ja hing rahuneb rohkem maha.

Ajaloost teame, et varasemad ajad olid kurjad ja rasked. Praegu on meil tunduvalt helgem tänapäev. Negatiivsed kogemused, mis on jäänud meie alateadvusesse, panevad meid tihti ka nüüd kaitsepositsioonidele, soodustavad negatiivse või ohtude tajumist ja seetõttu jääb heaolu ning rõõm tänapäevast paljuski saamata.

MÖÖDANIKKU ANNAB MUUTA!

Teie möödunud elude kogemused ja isiksused asuvad teie auras, alateadvuses, psüühikas ja emotsioonides üsna vaikselt ning neutraalselt. Te saate hästi olla see, kes te praegu olete. Teadvus on see osa inimesest, mis ladestab kogemused, jäädvustab õpitu ja õpib omaenese tarkustest. Teadvus on teie oma, möödaniku kogemused on niisamuti teie. Te saate valida seda, mida oma teadvuseväljas kannate.Nii nagu saate käesolevas elus valida, mida teete mittemeeldiva mälestusega - hoiate pahameelt alles või andestate - nii saate teha valikuid ka möödunud elude suhtes: kannate ebameeldivat kaasas või andestate ja vabastate.

Traumaatilise sündmuse muutmine võib olla väga meeldiv kogemus - teil pole ju enam asja selle inimesega, kellega te kunagi koos olite. Te olete muutunud ja ka teiega koos olnud inimesed on muutunud. Milleks siis vana ja mittehead endaga kaasas kanda?

Inimeste sisemus ja teadvus reageerib möödaniku muutmisele kohe ja võtab selle vastu suure heameelega. Positiivsete muudatuste tulemusena vabaneb teie olemusest tervenenud ja parem energia teie praegusesse olekusse.

Need on väga head tundmused ja kogemustega möödanike muutmises võin öelda, et antud teraapia on üks edukatest viisidest saada energiat, häid tundmusi, areneda ja muuta omaenda loomust.

Info registreerimiseks:

Tel.nr. 58100373

Meiliaadress: lydia.adone@hotmail.com

Teraapiate/teenuste kirjeldus kodulehel:

Seanss toimub aadressil- Pärnu mnt 142

algusega kell 11.00

Hind: 50.-

(koha täpsema kirjelduse leiate lingilt-


73 views0 comments
bottom of page