top of page

   SÜVATERVENDUS/MERIDIAANIDE KORREKTUUR

 • on loominguline ning graatsiline meetod. Tööd murda selle tehnika puhul ei ole vaja ning see ei ole isegi võimalik.

 •     Antud tervendus on oma olemuselt uus meetod ja seda seepärast, et tervendatakse fragmente (mälestusi ja sündmusi) möödunud eludest. Taolisi tervendusmeetodeid on vähe.

 • Kõik negatiivsed kogemused, olgu siis käesolevast elust või möödanikust, segavad nautimast elu. Traumaatilised mälestused möödanikust tehakse ümber positiivseteks.   

   Positiiv tervendab alati ning teie sisemus hingab kergendatult, kui vabaneb kitsendavast ballastist.

   Meetod

 • on sundimatu ja lihtne oma olemuselt;

 • on meeldiv ja võluv, sest sündmuste ümbertegemine positiivseks tõstab emotsioone alati;

 • on kerge, sest võite seda alati teha ning võite ka pooleli jätta iga hetk;

 • on ajuti väga andev ja paljusuutev väikese ajaühiku jooksul, teinekord toimub tervenemine isegi hetkedega;

 • on alati tervendav;

 • on nagu meditatsioon;

 • on osa loomulikust isetervenemise süsteemist, loomulikku isetervenemist lihtsalt forseeritakse sihiteadlikult;

 • on lihtsalt õpitav;

  *  Aja jooksul on võimalik paremaks muuta kõiki elu aspekte.

 Oma möödunud elude fragmente
on suhteliselt kerge leida, kui olete harjunud sissepoole vaatama. Natuke treeningut ning mingil hetkel käib teist läbi taipamise klõps ja edasine on juba lihtne.
   Kui paluda teil meenutada oma algklasside koolikaaslasi, seate end end rahulikult istuma ning ning süvenete mälestustesse. Pisut enam teadlikkust, süvenemist ning te mõistate, missugused on teie mälestused möödanikust ning kus need teis asuvad.
   Mälestused on teie alateadvuses teiega kaasas kogu aeg …, nad ei ole sundivad ning teil on võimalik end tervendusprotsessist iga hetk välja lülitada.
Meetodi harjutamisel saavad teist suurepärased möödaniku nägijad ja ümbertegijad.

   Kas on ka raskusi või keerulisusi selle meetodi puhul?
   Üldiselt mitte. Pole olemas tegevust, mida ei peaks vähemal või rohkemal moel õppima. Sama kehtib ka süvatervenduse kohta.
   Iga tegevuse puhul, kus pakatate energiast, lükkate te “mägesid” paigast. Mööduka jõudluse korral jõuate mõõdukalt tegutseda. Ja kui teil on vähe energiat, siis parem on hoopis puhata jõuvarude taastamiseks. Sama kehtib ka antud tervenduse kohta.

   Kuu aja pärast toimub jätkukursus.
   Sellel õpite informatsiooni leidma palju täpsemalt. Õpite kasutama meridiaanidesse ja tšakratesse ladestunud informatsiooni. Saavutatav tervendusefekt on suurem.
   Õpite meetodit rakendama ka lähedaste või tuttavate tarvis.
Need, kes soovivad areneda süvatervenduse tegijateks teiste tarvis (teenuse sooritajateks teistele), siis võimalused selleks on olemas. Jätkame õpingutega veel pisut.

   Näide tervendusprotsessist
  Inimesel on kõrguse kartus, kusjuures- tal ei ole põhjust karta, kuna mingeid ebameeldivusi kõrgusega seoses käesolevas elus ei ole olnud. Oma möödunud elude mälestusi uurides võib ta leida pildi, kus ta kukub kõrgelt.
   (Leitavad katked möödaniku sündmustest ei kanna enam endas kogu möödunu traagikat). Tervenemiseks kujutletakse, kuidas kalju külge on kinnitatud köis ning endine kukkuja laskub mööda köit alla rõõmsalt, julgelt ja hea tundega. Seejärel seisab ta maapinnal ning liigub tervelt, rõõmsalt ja kindlalt edasi.
   Terveneja psüühika võtab uue, nüüd juba positiivse kujutluspildi omaks ning kõrgusekartus leevendub.
   Kui mõelda inimsisemuse omadustele, siis polegi see niiväga hämmastav, et psüühika võtab uue positiivse toimingu omaks. Traagiliste sündmuste või tülide korral mõtleb inimene sageli- oleksin ma ometi kusagil mujal olnud või teisiti tegutsenud. Meeldivaid tundeid tahetakse tunda ning seda alati. Halbu asju ei ole mõtet teadvuses alles hoida, energiat annavad ju ainult head asjad. Inimese sisemus on hästi teadlik sellest, mis on talle kasulik, seepärast on tervenemiseks vähe vaeva vaja.

   Teine näide tervendusprotsessist
   Suhted ei klapi, see häirib ning segab.
   Võib keskenduda konkreetsele partnerlusele, võib keskenduda ka üldisele mustrile, kui on tunda, et suhete küsimus eksisteerib paljudes eluvaldkondades.
   Süvasisemusest võib leida pildi ühest möödunud elust, kus külakogukonnas süüdistati alusetult ning aeti elukohast välja. Halvimal juhul isegi hukati. Kuna olukord oli väga dramaatiline, süüdistus oli alusetu, siis negatiivsed ning vastakad tunded olid väga tugevad. Hing on hoidnud need tunded alles tänaseni.
   Olukorra tervenemiseks on vaja kujutleda sedasama pilti, kuid nüüd juba taoliselt, et antud isik samas kohas  suhtleb ning vestleb rõõmsalt teistega. Jututeemaks on mingi tore, avar ning huvitav teema. Vestlus on rõõmus ning positiivseid tundeid tekitav. Elu kogukonnas kulgeb ka edaspidi hästi.
   Hoides positiivset pilti mõnda aega, on tunda, kuidas negatiiv sisemuses asendub rõõmu ja heade tunnetega.
   Võib-olla on suhete küsimust vaja edasi tervendada ja harilikult ongi seda vaja, kuid mistahes etapis protsessist väljudes on tunda, et suhete küsimus käesolevas elus on mahenenud ja probleemi omanik tunneb end paremini.

   * Mida kõrgem on teie positiivne toonus, seda tugevam on tervenduse efekt. Kui te olete stressis ning teis on vähe jõudu, siis venib tervendus pikemaks. Kuid isegi pikaleveninud probleemilahendus on meeldiv. Parem pikem tervenemise periood, kui probleemis pidevalt vaevelda.

   * Süvatervenduse üks vaieldamatuid eeliseid (teiste meetodite ees) on võimalus terveneda hetkedega ja teinekord väga vähese vaevaga.

   Lisamaterjali meetodi kohta võite lugeda kodulehe ülalingilt- “Meridiaanide korrektuur/süvatervendus”.

   Kursus toimub  aadressil Tondi 142 /Tallinn. (Koha täpse aadressi leiate minu kodulehelt). Üritus kestab 7 tundi, vahepeal on söögipaus.

   Hind_- 70.-

   Kursusele registreerida saab aadressil-

   lydia.adone@hotmail.com, võib registreeruda ka telefonitsi numbril 58100373.

    Põnevaid elamusi!

Lydia

 

Soovi korral saate tutvuda ka minu varasema kirjutisega, vt kirjutist allpool

************************

 

 

Süvatervendust võiks nimetada meditatiivseks meetodiks. 

Autosugestsioonidest,  affirmatsioonidest ja alateadvuse võimalustest on juba palju kirjutatud. Need teadmised baseeruvad enamjagu inimpsühholoogia kaasaaegsetele uuringutele. Samas aga inimese kõrgemad vaimsed võimalused on veel vähetuntud või õigemini- väherakendatud. Osa nendest võimalustest on väga hüvangulised ja mõnede nende võimalustega tutvutegi kursusel. 

Meetod on mõeldud enesetervenduseks vaimsel, emotsionaalsel ja füüsilisel tasemel. Käesolev kursus keskendub rohkem enesetervenduse emotsionaalsetele aspektidele, sisemise heaolu suurendamisele. (Soovi korral saate antud meetodi abil edaspidi aidata ka teisi. Jätkukursus keskendub rohkem keha probleemidele. ja tööle teistega).

Kõik teie sisemuse ebakohad tervenevad vaikselt aja jooksul ning isegi need probleemid, mille suhtes olite juba ammu tervenemiselootuse kaotanud, liiguvad paremuse .suunas.

Ka selline abstraktne soov,  nagu- tahan end jälle tunda noorena, läheb tööle. Selle meetodiga on võimalik korrigeerida ka tulevikku.

Kuna tervendus keskendub sisemuse süvaenergiatele,  siis tulevad teile ette mälestused sellest elust ning mälestused ka möödunud eludest. Isegi need mälestused möödanikust, mis olid omal ajal rasked, tulevad teie teadvuses esile mahenenuna ning neid on suhteliselt kerge muuta. 

Et antud süvatervendus teie jaoks töötaks, peab teil olema loomulikku püüet positiivsuse,  rahu ja harmoonia suunas.

Need, kellel on palju emotsionaalseid probleeme, peavad eelkõige olema valmis astuma suuri samme positiivsemate hoiakute suunas. Kursuse kava pakub olulisi helgeid ning tõstvaid vaateid, suhtumisi ning hoiakuid. 

 Kursusel puutute kokku oma loomuliku sensitiivsusega. Kõigil on erilised võimed olemas, neid ei ole vaja õppida,  on vaja vaid õiget häälestust,  et nende toimimist tunda. 

Siin on kommentaarid kahelt inimestelt, kes kogesid neile tehtavat süvatervendust:

“… keerulised suhted ja olukorrad elus, mis tänu meridiaanide korreltuurile/süvatervendusele on mahenenud ja ilmselt lahenevad päriselt…, palju kergem ja rahulikum on olla!”

“Nüüd meridiaanide korrektuuride seansist nädal möödas ja enesetunne väga hea.Minevikust meenuvad head sündmused ja tegemised.Energiat on palju,rõõm on südames ja sisemine jõud ja armastus enda vastu on tugevam kui varem.Olen õnnelik!”.

Antud kursus on rohkem mõeldud tööks iseendaga (kuid tehnikat saab kasutada ka teiste aitamiseks).

Süvatervendus on teine teraapia (esimene on keha taastav teraapia, vt esilehe menüüst), mille olen loonud ning nüüd püüan seda jagada teistega. Olen harjunud tegema pikaldast uurimistööd tervendusvallas,  viimistlema ühe või teise tervendusliigi erinevaid tahkusid ning pikalt katsetama, et leida parimat tulemust.

Olen põhjalikult omandanud ning töötanud kuue vaimse tervendustehnikaga. Tehnikad on olnud head,  kuid on olnud suhteliselt vaevarikkad. Käesolev meetod aga suurendab sisemist heaolutasandit mõnikord lausa hetkedega. On vaja ka pikemaid keskendumisi probleemide lahendamiseks,  kuid siiski tekivad püsivalt järkjärgulised vabanemised kogu protsessi vältel,  mil enesetervendamisega tegelete. Seepärast ei pea ma antud tehnika puhul vajalikuks pikalt viivitada ning pakun lihtsamat varianti süvatervendusest õppimiseks kõigile kohe nüüd.

Alloleval joonisel näitan ülevaatlikult neid jõudusid,  mis inimese sisemuses või eluväljas töötavad.

 

 

 

Kahe ülemise energia,  jõu või mõjusfääriga on kõik hästi tuttavad. Alumine mõjusfäär aga jääb teadvuse juhtimisest peaaegu täielikult eemale. Sfäär toimib meie eludes rohkem nii, nagu “jumal juhatab”. Ometi on see ala nagu avastamata aaretelaegas või varamu selleks,  et saavutada suuremat heaolu elu jaoks.

Antud meetod on rahulik, reeglina meeldiv ning omandamiseks kerge. Samas aga on selge,  et mitteühegi asjaga ei ole mõistlik üle pingutada.

Süvatervenduse põhiskeem on lihtne- möödaniku negatiivsed mälestused on vaja positiivseteks ümber teha.

Kuna minevikku reaalselt enam ei eksisteeri,  see on vaid keha/vaimu energeetilises mälus,  siis on vaja muuta vaid mälestust/mälupilti ning energia sisemuses hakkab jooksma teistpidi.

Nähtamatud negatiivsed mälestused blokeerivad sisemuse energiaid. Selle tulemusena ollaksegi hädas stresside,  foobiate või tüütute käitumismustritega. Mälestused muutuvad positiivseks üsna hästi. Nüüd jääb teie sisemusse töösse endise halva mälestuse asemel hea mälestus ning tunnete, kuidas teis on avarust või energiat rohkem.

Süvatervendumisega on võimalik lahti blokeerida kõiki kitsaskohti.

Sisemine tervenemine saab toimuda ainult positiivis. Te saate võtta seda meetodit nagu hobi või nagu loomulikku hügieeni või hoolt oma tunnetesfääri tervise eest. Kordate tervendavaid korrektuure jälle ning jälle ning saavutate tervenemisi järjest enam.

Veel aspekte meetodist.

Möödunud elude fragmente näha on suhteliselt lihtne,  kõik näevad neid pärast mõningast vähest häälestumist.

Kõik mälestustekillud,  mida näete või leiate,  ei ole alati olnud reaalsus, mida kogesite, need võivad olla ka möödunud tõekspidamiste või hoiakute sümboolsed väljendused. Kuid kui need on negatiivsed,  siis on vägagi oluline need vabastada.

Süvatervendus ei ole regressioon.  Antud meetodi puhul ei ole tähtis tõde või faktiline täpsus. Tähtis on sisemuses olev negatiivne pilt ümber teha,  et saavutada tervenemise efekt. Kuigi harjutades märkate üha rohkem detaile ning hakkate mõistma ka tervete sündmuste süžeesid,  hakkate mõistma olnu või kogetu põhjusi ning tagajärgi ning teinekord on see isegi väga huvitav…,  siis reaalselt omab tähtsust vaid muudetud mälupilt ning saavutatud uus hea enesetunne.

Meetodit saab õppida edukalt kasutama ka teiste aitamiseks (õppimine toimub jätkuüritusel).

Meetodist on abi ka tervise jaoks. 

Süvatervendus on väga vaba ning loov meetod. Kes on tugevad sisemised psühholoogid,  võivad meetodi arendada enda jaoks veelgi sobivamaks. Võite leppida ainult antud üritusega ning kasutada meetodit endale sobival moel.Need aga, kes soovivad jätkuvat arengut, tere tulemast edaspidi jälle!

Te saate registreerida end ürituse teate jaoks. Kirjutage märksõnaks `üritus`. Kui kuupäev on teada, saadan teile teate.

bottom of page