top of page

massaaz mõttejõul,eesti

https://youtu.be/zLz-x_LBK2Y

eng treiler,posit tund teevad kehaga...

https://youtu.be/G1Hf_665Vuk

eesti,treiler-posit tunded....

https://youtu.be/iU7HOLPCHk4

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flydia.teraapiad%2Fposts%2F1382511771799906&width=500" width="500" height="408" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

July 18, 2017

Antud tekst on katkend Esther Hicki seminarist ja on üks parimaid kirjeldusi (mida mina olen kunagi lugenud) allika olemusest ja tema/selle soovist ning mõjust meile. 

Soovimistest...

Korea professori Park Jae Woo järgi on soov tegelikult soojuse (emotsionaalsel tasandil rõõmu) energia. Soojuse energia on ainus energia, mis avardab ja tervendab kõike (siin on silmas peetud 5 elemendi teooriat). Ülejäänud energiatel on samuti ülesehitav roll, kuid need erinevad rõõmu/soojuse energia toimetest.

See on väga mõtlepanev- paljudes ida õpetustes soovitatakse soove mitte omada... Ja ka Abraham räägib soovide omamisest kui olulisest ja isegi kui allikalikust faktorist. 

Mõistan nii Abrahami kui Korea professori õpetuste mitmedimensioonilisust. Kui inimese soovid ei saaks kasvõi osaliselt täidetud, ei suudaks indiviid siin elada. Siin aga elab ta selleks, et õppida, omandada, mõista ning ka selleks, et nautida elu. Kui inimese soovid ei saa rahuldatud, siis tema andmised maailmale ja ümbritsevale on kesised. Siit on vägagi selge, et kõikide asjade arenguks on vaja rõõme ja soovide rahuldamisi- sedasi muutub paremaks, loovamaks ja vabamaks inimese ümbruskond ja tema eluline teekond.

Ja minu poolt väga armastatud loogika- kui taim ei saa soojuse energiat (isegi kui kõik teised energialiigid on olema-vesi, tuul, niiskus ja kuivus), ei ole ta võimeline kasvama (arenema), ei ole ta võimeline kandma vilju või viljad on väga kesised. Meie ei ole küll taimed, kuid oma keha ja olemuse vajaduste tõttu kuulume elulisse tsüklisse ning kõik loodusmõjud ja seadused kehtivad ka meie kohta.

Siit- soovime enestele teostumusrikast ning nauditavat elu!  Naudime ise ja maailm meie ümber muutub paremaks…

June 17, 2017

Antud tekst on pärit Esther ja Jerry Hick`s raamatust "Teadliku kavatsuse imeline jõud" (raamatu pealkiri on tõlgitud vene keelest). Esther kanaldab kõrgemat teadvust/mõistust, kelle nimi on Abraham. Lugesin selle teksti peale ise ja otse vene keelest, siit ka keelelisi komistusi. Kuid kuulata saab ja igapäevaseks sisenduseks on tekst imepärane- tuletab meile meelde meie võimalusi siin. Ja pange tähele seda, et heaolu võimalused on piiritud..., me ei ole lihtsalt harjunud neid häid asju küsima. Alustagem siis!!!

(Fail algab sõnadega- "Mulle meeldib siin olla...")

Kaks esimest teemat on

Esther ja Jerry Hick’s taamatust „Raha ja külgetõmbeseadus“, viimane teema raamatust- Esther ja Jerry Hick’s „Keeris“ (suhted ja külgetõmbeseadus).

     Kõigepealt pöörake tähelepanu tekstile “Ma tahan tunda end hästi“,

edasi- „Positiivsete omaduste märkmik“

Ja siis tuleb "keskendusratta" teema, e. kuidas luua ja soodustada oma elu ning tegevuste jaoks paremaid olukordi.

     Positiiv tõmbab positiivset, negatiiv negatiivset. Antud näited demonstreerivad ilmekalt mõtete ja tunnete jõudu.

Please reload

January 01, 2020

   (Artiklid on vene keeles)

     Kaks pikka artiklit sellest, kuidas kasutada soolamähiseid raviks. Artiklid on väga kompetentsed, nii et- varuge kannatlikkust nende lugemiseks.

     Artiklid saate ka alla laadida ning vajadusel kasutage tõlkeprogrammide abi.

January 01, 2020

​         Väga huvitav artikkel Tom Kenyonilt. Ravivesi toimib, olen ise saanud selle tervistavat mõju tunda.

 Artikkel on inglise ja vene keeles, saate selle alla laadida ning vajadusel võite kasutada tõlkeprogrammide abi.

Please reload

bottom of page